Müü, turusta ja teeni nutikalt

Võta kasutusele maailma kõige populaarsem avatud lähtekoodiga SuiteCRM

Müügihaldustarkvara, mis on juba täidetud sihtklientide kontakt- ja analüütiliste andmetega

01

KUUM

Vali oma KLIENTIDE sihtgrupp – tegevusvaldkonna, märksõnade jms. järgi ja täida oma andmebaas ühe klikiga

Kõik vajalikud andmed liiguvad automaatselt CRMi andmebaasi ja uuenevad reaalajas

02

KUUMEM

Saada oma potentsiaalsete sihtklientide andmed  CRM-i andmebaasi ükskõik millisel veebilehel ringiliikudes vaid ühe klikiga

Storybooki Chrome laienduse abil saad ükskõik milliselt veebilehelt müügivihjeid oma CRM-I saata ja kõik vajalikud detailandmed täituvad kui võluväel

03

KUUMIM

Saad alati esimesena kätte kuumad müügivihjed Storybooki tellimiskeskkonnast

Kõik tellimustööd saadetakse automaatselt Sinu CRM-i, et saaksid kuumade tellimustöödega koheselt tegeleda

04

TULIKUUM

Saada oma pakkumisi korraga kõigile oma valitud sihtgrupi potentsiaalsetele klientidele

Sinu pakkumised jõuavad Storybooki pakkumiskeskkonda eelvalitud sihtgrupiga ettevõtete postkasti. Ole esimene ja võida!

CRM, millel on enam kui 4 miljonit kasutajat üle maailma!

Kasutusjuhend SIIN

How many target customers do you want to get?
The full CRM software solution is free
you only pay for data, data analysis and updates
By paying monthly
Paying once a year
500
2500
10000
20000
30000
50000
1500
5000
15000
25000
40000
leads
price

Andmed on Sinu Infovara! Sadade CRM-de valimi hulgast on tihti keeruline otsustada ühe või teise tarkvara kasuks, kuna nad paistavad kõik ühtviisi head, siis parem tee juba oma otsus CRM-i sisu ehk andmete kasuks. Ilma andmeteta on CRM väheefektiivne ja üsna kasutu, kuid eeltäidetud andmete, analüütika ja isetoimiva andmete uuendustega juba hindamatu väärtus nii kulu kokkuhoiu, kui ka tulu suurendamise võtmes.

Kellele müüa? Enam ei ole tarvis pead vaevata selle üle, kes võiks olla Sinu potentsiaalne klient ja kellega ühendust võtta. Kõik andmed on Sinu müügiproffide jaoks ette valmistatud ja polegi muud tarvis, kui klikkida ettevõtte juhatuse liikme (või finants, turunduse jms) telefonile ja asuda müüki tegema.

Kui palju müüa? Nüüd näed juba CRM-s kõikide sihtklientide käibeid, kasumimarginaale, töötajad jms infot, siis oled juba müügihetkel ettevalmistatud teadmistega, millist ostupotentsiaali klient omab. Miks mitte teha ka näiteks grupipakkumisi juhatuse liikme kõigile seotud ettevõtetele korraga, sest Sa näed juba CRM-s kogu grupi andmeid ja nende finantse ühes vaates.

Kas anda krediiti? Usaldusväärsuse hindamiseks on ettevõtete juures valgusfoori värvides teaduspõhine krediidiskoor, mis näitab maksejõuetuse tekkimise tõenäosuse prognoosi. Krediidilimiidi suurus (vaba raha) eurodes ja maksetähtajad on välja toodud vastavalt ettevõtte äririski astmele. Suurema krediitmüügi korral saab ühe klikiga avada otse CRM-st ettevõtte detailse Krediidiraporti.

Kas ma raha saan kätte? Kui siiski on juhtunud olukord, et Sulle on jäädud müügi eest võlgu – pole ka siinjuhul vaja Sul muretseda, sest saad vaid ühe klikiga suunata oma võlglase Storybooki seinalehele. Sel juhul saadetakse Võlglasele kiri (ettepanek) võlgnevus tasuda 7-päeva jooksul, misjärel tasumata jätmise korral on õigus Võlglase profiilil võlgnevuse info avalikustada ja avaldada artikkel “Nutulugu” , mis üldjuhul enamasti mõjutab võlglast kohustusi täitma.